Web sitemiz genelinde toplam 47 konuya 11 yorum yazıldı.

Instagram Beğeni Sayısı Nasıl Arttırılır?

Instagram Beğeni Sayısı Nasıl Arttırılır?

Gün geçtikçe yeni bir sosyal medya uygulaması ile karşılaşıyoruz. Akıllı telefonların da artması ile insanların bu uygulamalara olan ilgileri doğal olarak artıyor. Ancak ne kadar yeni uygulama çıksa da Instagram gibi bazı uygulamaların yerini doldurmak oldukça zor oluyor. Instagram, bilindiği gibi bir fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olarak bilinmektedir. Pek çok alternatifi olsa da en fazla kullanılan fotoğraf & video paylaşım uygulaması olarak bilinmektedir. Kullanıcı sayısı fazla olduğu için de insanlar profillerinin daha popüler bir hale gelmesi için farklı yollar denemektedir. Başlıktan da anlayabileceğiniz gibi Instagram beğeni sayısını arttırmanın çeşitli seçenekleri bulunmaktadır.

Instagram profilinizde paylaştığınız fotoğraf ya da videoların daha fazla beğeni almasını istiyorsanız öncelikle takipçi sayınızın fazla olması gerekmektedir. Hesabınızı Facebook hesabınıza bağlayarak ilk önce Facebook arkadaşlarınızı bulabilir ve takip edebilirsiniz. Takipçi sayısı arttırmanın diğer bir seçeneği ise bazı uygulamalardır. Bu uygulamaları akıllı telefonlarınıza indirerek takipçi sayınızın artmasını sağlayabilirsiniz. Mantıken ne kadar takipçiniz olursa fotoğraflarınızı da o kadar kişi beğenecektir.

Fotoğraf ya da videolarınızın daha fazla beğeni alması için Instagram’ın hashtag özelliğinden de yararlanabilirsiniz. Ancak bunun için mutlaka profilinizin açık olması gerekmektedir. Fotoğraf veya video paylaşırken altına # işareti ile yazacağınız tagler sayesinde çok fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu taglerin mutlaka farklı dillerde de olmasına dikkat etmelisiniz ki yabancı insanlara da ulaşabilesiniz. Mesela makyaj konulu bir fotoğraf paylaştığınız zaman #makyaj ve #makeup gibi çeşitli tagler kullanmalısınız. Böylece bu konuda arama yapan insanların fotoğraflarınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bahsettiğimiz şekilde hareket ederseniz fotoğraflarınızdaki beğeni sayılarının kısa bir sürede arttığını görebilirsiniz.

Instagram beğeni sayınızı arttırmanın diğer bir yolu ise takipçi sayısı durumunda olduğu gibi bazı uygulamalar kullanmaktır. Takipçi sayısını arttırmak için tasarlanan programlar gibi beğeni sayısını arttırmak için kullanılan programlar da vardır. Aslında bu durum biraz hile olsa da Instagram kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu bu uygulamaları kullanmaktadır. Özellikle ünlülerin bu uygulamaları çok fazla kullandığı herkes tarafından bilinmektedir. Bu nedenle siz de hiçbir şekilde tereddüt etmeden rahatlıkla kullanabilirsiniz.


ReklamSosyal Medyada Paylaş:

Yorum YapBin Bir Dünya Blog Bin Bir Dünya Blog Bin Bir Dünya Blog Bin Bir Dünya Blog

Bin Bir Dünya Blog

Bin Bir Dünya Blog