Web sitemiz genelinde toplam 47 konuya 11 yorum yazıldı.

İphone SE Dedikoduları

İphone SE Dedikoduları

İPHONE piyasaya daha önce sürdüğü İphone SE sürümünün 2.nesli Nisan veya Mayıs ayında tanıtılıyor.

İphone SE Özellikleri Nelerdir?

İphone SE sürümünün en büyük özelliği kablosuz jarj alabilmesi İphone SE 2015 yılında il piyasaya çıtığında İPHONE 6S de yer alan A9 çipinden güç alıyordu çıkacak iphone SE modllerinde ise A10 Fusion işlemci ile destekleyecekler. Bir başka deikodu ise İphone SE telefonlarında İphone x ve İphone 8 modellerinden parça parça özellikleri alınacağı söylentileri var.

İPHONE SE kasası nasıl olacak?

İphone yeni bir çağır oluşturarak İphone SE modellerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor, İphone SE cep akıllı telefonların kasalarının cam olacağını bu sayede jarj edilmeden batarya dolum işlemi yapılacak.

Kaynak: Blogtr.net


ReklamSosyal Medyada Paylaş:

Yorum YapMustafa Kaya Yazdı - 2018-01-10

geçtiğimiz yıl içerisinde iphone telefonum bozulmuştu. Daha 2 yıllık garanti süresi bitmediği için servise vermiştim. 5s ti bozulan telefon ve iphone kendi hataları olduğunu kabul etti. Sonrasında 5s üretimi olmadığı için bana yenisini veremeyeceklerini bundan dolayı herhangi bir fark talep etmeden se vermeyi teklif ettiler. Kabul ettim yaklaşık 4 aydır kullanıyorum ve çok memnunum. Çıktıktan 5-6 ay sonrasında alabilirim yeni se yi.

Bin Bir Dünya Blog Bin Bir Dünya Blog Bin Bir Dünya Blog Bin Bir Dünya Blog

Bin Bir Dünya Blog

Bin Bir Dünya Blog